@PressPLcom

W PressPL.com postawiliśmy sobie za cel nadrzędny sprawowanie nadzoru nad informacjami, które prezentowane są w mediach krajowych oraz zagranicznych a przekazywane do powszechnej wiadomości. Twierdzimy, iż większość prezentowanych nam obywatelom informacji, jest przedstawiana w sposób nierzetelny, zmanipulowany tak, aby naszą uwagę odciągnąć od najistotniejszych wydarzeń, które mają bezpośredni wpływ na nasze życie. Równie często media poddają się lobby, na rzecz swoich „sponsorów i mocodawców” ze świata polityki i biznesu, dzięki czemu osiągają swoje indywidualne zyski nie mające nic wspólnego z dobrem ogółu obywateli.

Naszym celem jest informowanie o wydarzeniach i faktach społeczeństwa w przejrzysty sposób bez stosowania manipulacji, socjotechnik i ocenzurowanego mętnego przekazu, jak ma to miejsce w mediach głównego nurtu. Osiągnięcie tego celu jest możliwe tylko, po przez zdywersyfikowanie jednostek przekazujących informację w celu ukształtowania neutralnego i rzeczowego przekazu medialnego, który będzie w stanie zarysować niepodważalny ogólny obraz faktów. Jednym słowem to Ty i ja, o ile stanowimy większość grupy społecznej, mamy prawo do wyciągnięcia wniosków, czy dany fakt wpływa na nasze życie pozytywnie czy negatywnie. Mamy prawo, jako demokratyczna większość do oceny czy coś jest dla nas złe czy dobre. Nie ma takiego prawa jednostka – „dziennikarz ze świecznika”, który sugeruje nam jak powinniśmy myśleć i mówi jak mamy żyć! Upatrujemy ogromną siłę w większości naszych obywateli, którzy nie dali się złapać w sidła propagandy i prania mózgów stosowanego przez media mainstreamowe, do przeniesienia ich zaangażowania w tworzeniu rzeczywistego obrazu wydarzeń, na sferę niezależnej, społecznościowej telewizji internetowej i portalu informacyjnego PressPL.com.

PressPL.com będzie wspierał medialnie dobre polskie małe i średnie przedsiębiorstwa w kraju jak i zagranicą poprzez tworzenie artykułów na ich temat w serwisie internetowym, co ma już miejsce w zakładce "TERAZ POLACY". Przekonujemy polskich przedsiębiorców do promocji ich firm w formie video reportaży a także niskobudżetowych spotów reklamowych. Wiadomo, że na reklamę i jej emisję w TV, stać tylko nieliczne firmy (zarezerwowana dla korporacji i dużych firm). Jako pierwsi na rynku chcemy przełamać ten trend. Chcemy aby każdy, nawet mikro firma mogła mieć szansę własnej autopromocji poprzez stworzenie audio wizualnego przekazu wykorzystując możliwości drugiego, jeśli nie pierwszego medium jakim jest już Internet! Jesteśmy przekonani, iż poprzez umieszczenie na platformie serwisu polanddaily.tv spotu reklamowego Twojej firmy zwiększysz jej popularność a co za tym idzie zdobędziesz więcej zleceń lub zamówień. Będziemy kłaść duży nacisk na promocje polskich przedsiębiorców zagranicą, nasza pomoc nie będzie skupiać się wyłącznie na promocji w Internecie ale także na zdobywaniu zagranicznych rynków zbytu i zawiązywaniu za naszym pośrednictwem w sposób bezpośredni stałych polsko-zagranicznych relacji biznesowych.

Dynamicznie rozwijające się możliwości Internetu powoli aczkolwiek sukcesywnie zaczynają wypierać tradycyjne środki masowego przekazu! To tylko kwestia czasu aby zrozumieć, że w niedalekiej przyszłości to Internet, będzie kształtował wszystko dookoła nas. Przejście nas w świat typowo, już tylko wirtualny jest czymś nieuchronnym. Nie wierzysz? Obserwuj Internet!

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.