@PressPLcom

Projekt PressPL.com – to koncepcja niezależnych mediów. Projekt skierowany jest do naszej Polonii i osób w Polsce, którym zależy na walce o dobre imię swojej ojczyzny, głównie poza granicami naszego kraju. Pragniemy służyć Państwu jako drogowskaz wskazujący prawdę, w czasach kiedy zalewają nas "FAKE NEWS-y" a nasz kraj Polska, jest atakowany ze wszystkich możliwych stron. Faktem jest, iż jesteśmy w trakcie wojny informacyjnej, którą jeśli przegramy, pogrzebiemy marzenia naszych przodków o silnej i wolnej Polsce, o którą tak zaciekle walczyli i oddawali za nią swoje bezcenne życie! Walka trwa, a na wojnie potrzebni są żołnierze! Jeszcze nie musimy przelewać naszej krwi ale potrzebujemy ludzi, którzy mają wole walki do odparcia tych haniebnych ataków na nasz ukochany kraj POLSKĘ!

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE BEZ CENZURY ! 

PressPL.com to zorganizowana społeczność, działająca głównie w sieci Internet. Celem naszej organizacji jest wtórna obiektywna analiza informacji przekazywana nam środkami masowego przekazu. Jesteśmy przekonani, iż nie dociera do nas rzetelny i obiektywny obraz wydarzeń i faktów, a gdy te zostają poddane naszej konstruktywnej krytyce poprzez wyrażanie naszych poglądów i analiz (np. ma to miejsce w komentarzach zamieszczanych pod artykułami), w dużym stopniu poddawane są cenzurze, aby utrzymać „status quo” danej publikacji.

Pragniemy zaszczepić w naszych dziennikarzach obywatelskich, nie tylko chęć weryfikowania informacji, które są nam podawane przez "polskie" media, ale również chęć poszerzenia swoich horyzontów o informację z mediów zagranicznych. To właśnie umiejętność globalnego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość sprawi, iż zobaczymy i zrozumiemy więcej, a przez to przekażemy naszym widzom, słuchaczom oraz czytelnikom bogatszy obraz prezentowanej treści.

Przewidujemy, iż czołowe media w Polsce i zagranicą, które prezentują treści w opisanej tu negatywnej formie, przestaną po prostu istnieć. Społeczeństwo coraz częściej buntuje się, nie oglądając taniej rozrywki, głupawych programów i wypowiedzi tylko słusznych pseudo specjalistów oraz wciąż lansujących się celebrytów niskich lotów. Ludzie przestają czytać kłamliwe artykuły i słuchać tendencyjnych audycji – społeczeństwo jest coraz bardziej odporne na propagandę ze strony mediów i świata polityki. To co media mają nam do zaoferowania na dzień dzisiejszy, to w większości intelektualne i kulturowe dno. Ciągłe nakręcanie w ludziach konsumpcjonizmu oraz degradacja pozytywnych wartości sprowadza przeciętnego odbiorcę mediów głównego nurtu do przysłowiowego "zombi" lub "leminga".

Cieszy nas fakt, że świadomość społeczeństwa jest coraz większa i rośnie w postępie geometrycznym, a co za tym idzie prawda nie kształtuje się przed telewizorem, radiem i gazetą, a tam gdzie nas obywateli jest teraz najwięcej i możemy jeszcze "w miarę" swobodnie wymieniać jeszcze swoje poglądy (bo to też chcą nam odebrać) - w Internecie!

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.